close
aaa11 (46) (1)

Ünlüler çocukluk hallerine yönelik sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaya devam ediyor. Ünlülerin çocukları halleri nasıl merak edenler bu paylaşımlara göz atabilir. Sonuç olarak kimisinin çok fazla değiştiğini kimisinin ise benzer özellikleri ile çocukluk fotoğraflarından tanındığını anlayacaksınız. Örneğin Yasemin Özilhan bu anlamda paylaşımlarına devam etmekte. Bir hayli sevimli olan Özilhan, sarışın çocukluk hallerini merak edenlere göstermekte.

 

 

İrem Derici’de aynı şekilde çocukluk hallerini paylaşan ünlüler arasında. Yıl 1992 olan son fotoğrafta sarışın halleri ile dikkat çekmekte. Bunların yanı sıra bir hayli süslü, sevimli ve kış aylarında çekilen ayrı ayrı pek çok fotoğrafını da sevenlerine gösteriyor. Yine paylaşım yapan bir diğer ünlü ismin ise Saadet Işıl Aksoy olduğu görülmekte. Saçları kazıtılan ünlü ismin o dönemde de gözleri ile dikkatleri üzerine çektiği açıktır.

 

Ünlülerden Çocukluk Paylaşımları Devam Ediyor!

Bir akım haline gelen eski fotoğraflar herkesin hoşuna gidiyor. Özellikle de sevdiğiniz oyuncu ya da sanatçıları incelemeye alabilirsiniz. Örnek verecek olursak sevilen oyunculardan Özge Borak dahi paylaşımda bulundu. Sevimli bir çocukluk fotoğrafını paylaşan Borak, takipçilerinden binlerce beğeni aldı. Ünlü manken Çağla Şikel ise bunlardan bir tanesidir. Sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımlarına devam eden ismin çok fazla değişmediği dikkatlerden kaçmıyor.

 

Güzelliği ile adından söz ettiren oyunculardan Nur Fettahoğlu ise yine çocukluk hallerini paylaşmıştır. Sevimli ve bir o kadar da güzel olan çocukluğu için binlerce beğeni ile yorum aldığı açıktır. Ünlü oyunculardan Demet Akbağ ise yine çocukluk hallerini paylaşayan oyuncular kervanına katılmıştır.

Çok Şaşırtan Ünlülerden Çocukluk Fotoğrafları

Ünlülerin çocukluk halleri için paylaşımlar devam etmekte. Örneğin son dönemde Aslı Tandoğan’da paylaşım yapan ünlüler arasında. Hülya Avşar’ın da aynı şekilde paylaşımları bulunuyor. Hatta şimdiki hallerine bir hayli benzediği de gözler kaçmıyor. Yine benzer fotoğraflardan Ata Demirer’i de incelemeye alabilirsiniz. Çocukluk halleri ile dikkat çeken sevimli ünlülerden bir tanesidir.

admin

The author admin