close
Ünlü Çocukları

Ünlüler Dünyasının Bekar Anneleri

aaa11 (47) (1)

Ünlüler dünyası sadece yapmış oldukları mesleklerden kaynaklı olarak dikkat çekmiyor. Bunun devamında magazinsel olarak hayatları da konu olmakta. Örneğin merak edilenler bir tanesi de ünlüler dünyasının bekar anneleri olarak ifade edilmekte. Yani evlenmeden çocuklarını büyüten annelerden söz edilmekte. Üstelik bu listenin bir hayli kabarık olduğunu da belirtmek gerek.

Listening başında eski dönem oyuncularından Füsun Demirel yerini almıştır. Ünlü oyuncu evlenmeden çocuk sahibi olmuş ve tek başına büyütmüştür. Öyle ki sperm bankasına başvuran ünlüler arasında yer alıyor. Bu yolla ikiz çocuk sahibi olduğunu göreceksiniz. Hiç evlenmeden biri kız biri erkek olan çocuklarını büyüten eski yıldızlardan bir tanesidir.

Ülkemizden Bekar Anneler

Ünlüler dünyası özel hayatları ile bir hayli dikkat çeken isimler mevcut. Örnek verecek olursak Sezen Aksu bunlardan bir tanesidir. Çalkantılı aşk hayatı ile bir dönem adından söz ettirmiş durumda. Ayrılık acısını şarkılarında bir hayli dile getiren ünlü ismin bekar anneler arasında olduğu görülmekte. Sinan Özen ile bir ara evli olan Sezen Aksu, arkasından boşanmış ve çocuğunu tek başına büyütmüştür. Bu evlilikten dünyaya gelen oğlunun ismi ise Mithat Can Özer olarak biliniyor.

Yine aşk hayatı ile dikkatleri üzerine çeken bir diğer isim de Deniz Akkaya. Ünlü model hamile iken sevgilisi ile arasında sorunlar başladı ve ilişkilerine son verme kararı alındı. Bunun neticesinde evlenmeden çocuk sahibi olan ve tek başına büyüten ünlüler kervanında yerini aldı. Yine aynı kaderi paylaşan bir diğer isim de Meryem Üzerli’dir. Lara isimli kız çocuğunu yurtdışında dünyaya getirmiş ve tek başına büyütmüştür.

Dünyada Bekar Anneler

Ülkemizin yanı sıra ünlüler dünyasının bekar anneleri dünya çapında da listelerde bulunuyor. Örneğin Taraji P. Henson bunlardan bir tanesidir. Henson’ın kocası cinayete kurban gitmiş ve bu durumda yalnız kalmıştır. Akabinde dünyaya gelen küçük oğlunu da tek başına büyütmüştür. Üstelik babasının ölümüne şahitlik eden Marcell, büyük bir travma atlamıştır. Madonna da bu ünlülerden bir tanesidir. Arkasından Sofia Vergara, Kelis ve Charlize Theron gibi ünlü isimler de bekar anneler listelerinde yer almakta.

admin

The author admin