close
4

Hollywood’da adı geçen ünlü yıldızlar sadece oyunculukları ya da sahneleri ile adından söz ettirmiyor. Bunun hemen arkasından anne – baba olarak da rol modeli oldukları açıktır. Özellikle de tarz çocukları ile adından söz ettiren pek çok yıldız bulunmakta. Nitekim Hollywood’un ünlü çocukları da tarzları ya da güzellikleri ile sıralanmakta. Örneğin Kanye West ile Kim Kardashian’ın kızı olan North West bunlar arasında başı çeken ikon ünlü çocukları arasındadır.

Şirinliği ile göz dolduran bir diğer çocuk ise Axl olarak ifade edilmekte. Ağustos 2013 tarihinde doğan Axl, Fergie ile Josh Duhamel çiftinin çocuğu olarak karşımıza çıkıyor. Giydiği kıyafetlerden kaynaklı adından söz ettiren bir diğer çocuk ise Harper Seven olarak listede bulunuyor. David – Victoria Beckham çiftinin küçük kısı olan Seven, kıyafetleri kadar güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmekte.

Şık Giyinen Hollywood Çocukları

Baştan da belirttiğimiz gibi giyim tarzı ile ön plana çıkanlar bir hayli fazla. Nitekim anne – babalarından kaynaklı olarak da tarz sahibi oldukları açıktır. Örnek verecek olursak bu çocuklar arasında Vivienne’de bulunuyor. Henüz 6 yaşında olan Vivienne, Angelina Jolie – Brad Pitt çiftinin çocuğu olarak sunuluyor. Beyonce – Jaj – Z’nin kızı olan Blue Ivy Carter da yine şık çocuklar arasında.

Annesi kadar güzel olan bir diğer ünlü çocuk ise Vivian Lake olarak karşınıza çıkacaktır. Victoria Secret modeli olarak tanınmış Gisele Bündchen’in kızı olarak ifade edilmekte. Sosyal medyadan binlerce takipçisi olan Lake, tarzı ile de adından söz ettirmekte. Öyle ki genel anlamda sosyal medya hesaplarından kaynaklı bu çocukların aileleri kadar ünlü oldukları açıktır.

Güzelliği İle Meşhur Hollywood Çocukları

Ayrı listelerde çocukların güzellikleri konu edinmiştir. Hollywood’un ünlü çocukları arasında Lola da bulunmakta. Denise Richards ile Charlie Sheen’in çocuğu olan Lola, şirin görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmekte. Suri Cruise ise yaş aldıkça güzelleşen bir diğer yıldız çocuklar arasındadır. Tom Cruise’un çocuğu olan Suri, sadece güzelliği değil topuklu ayakkabılı tarzı ile de dikkatleri üzerine geçkiyor.

admin

The author admin