close
Ünlü Çocukları

Çocuklarıyla Birlikte Tatilin Tadını Çıkaran Ünlüler

1530775031 (1) (1)

Yazın keyfini çıkarmak adına çocuklarını alarak eğlenceli tatillerine başlayan ünlüler sevgi dolu bir yaz telaşında! Çocuklarıyla birlikte tatilin tadını çıkaran ünlüler arasında Meryem Uzerli, Deniz Akkaya, Şeyma Subaşı, Tuba Ünsal, Demet Akalın, Engin Altan Düzyatan Sedef Avcı, Ece Erken, Koray Saygıner var. İşte Ünlüler ve ünlü çocukları;

Meryem Uzerli

Oyuncu Meryem Uzerli kızı Lara ile beraber deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Kızı ile adeta aşk yaşan güzel oyuncu sarmaş dolaş pozlarıyla görenleri kıskandırıyor.

Deniz Akkaya

Takım bikinilerini kapan Deniz Akkaya ve kızı Ayşe gezmeye bayıldıklarını dile getirdi. Yazın açılışını ise Kapadokya tatilleri ile yaptılar.

Şeyma Subaşı

Bilindiği üzere Şeyma Subaşı zaten dört mevsim boyunca tatil modunda. Kızı Melisa ile eğlenceli vakitler geçiriyor ve sahilde moda ikonu olarak boy gösteriyorlar.

Tuba Ünsal

İki çocuk annesi olan Tuba Ünsal, kızı Sare ve oğlu Civan Mert ile yaz açılışını yapan ünlüler arasında. İki kardeşin yaz tatilleri anneleri ile beraber oldukça eğlenceli geçiyor.

Demet Akalın

Kızı Hira ve eşi Okan Kurt ile tatile çıkan Demet Akalın tatil fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşan ünlüler arasında. Çocuklarıyla birlikte tatilin tadını çıkaran ünlüler kervanında yer alan şarkıcının keyfine diyecek yok.

Nur Fettahoğlu

Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu da çocuğu ile tatile çıkan ünlüler arasındadır. Kızı Elisa Güzin ile tekne gezilerini sosyal medya üzerinden paylaşan ünlü isim bir örnek deniz kıyafetleri ile boy gösteriyor.

Engin Altan

Neslişah Alkoçlar ile evli olan Engin Altan Düzyatan her fırsatta eşine olan hayranlığını dile getiriyor. İkinciye hamile olan eşi Neslişah Alkoçlar ve çocuğu ile Dubai’de keyifli bir tatil geçiriyor.

Zeynep Demirel ve Volkan Demirel

Yaz tatillerini Yunanistan’da başlatan Zeynep Demirel ve Volkan Demirel çocukları ile birlikte tatilin tadını çıkaran ünlüler arasında yer alıyor.  Yunanistan tatillerinin ardından Muğla’ya geçen mutlu çift kızları ile beraber yaptıkları tatili sosyal medya hesapları üzerinden bol bol paylaşıyor.

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı

Oğulları ile beraber Kapadokya’da muhteşem bir tatil geçiren ünlü çiftler arasında Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı ‘da var.

admin

The author admin