close
12

Ünlülerin çocukları da kendileri gibi aynı daldan ilerleyebiliyor. Bu anlamda oyuncuların yine oyuncu ya da şarkıcı çocukları bulunmakta. Örneğin İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo bunlar arasında gösterilebilir. Ancak kimi ünlü ise buna tamamen karşı gelmekte. Yani çocuklarını kameralar arkasında büyütmeyi tercih etmişlerdir. Sonuç olarak ünlü olmayan ünlü çocukları listesi ile karşı karşıya kalınıyor.

Ünlü olmayan çocuklar listesinde başı Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu alıyor. İlk evliliğinden dünyaya gelen Mahmut isimli bir oğlunun olduğu biliniyor. Çok fazla göz önünde olmadığı için Mahmut’u henüz tanıyan yok. Yine aynı şekilde ikinci evliliğinden de bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Ancak bu çocuğunu da kameralardan saklamaya devam ediyor. Kısaca ünlü olan Mahsun Kırmızıgül’ün çocukları ünlü olmayacağa benziyor.

Ülkemizden Ünlü Olmayan Ünlü Çocukları

Ülkemizde bunun örnekleri bir hayli fazladır. Yine listelerde Emrah’ta yerini almış durumda. Yıllar önce bir kaçamak sonucunda Tayfun isimli bir oğlu olmuştur. Üstelik çocuk büyümüş ve babasını öğrenmiştir. Ancak bu durumu kabul etmeyen Emrah, oğluna sırt çevirmiştir. Her ne kadar bu haberlerden kaynaklı adından söz ettirmiş olsa da Tayfun henüz ünlüler kervanına katılmış değil.

Şarkıcı Nükhet Duru’da aynı listede yer almakta. Dikran Masis ile bir süre evli olan Duru, Cem adlı bir oğlan çocuğu dünyaya getirmiştir. Eğitimini yurtdışında almaya devam ettiği için Cem’in de gözlerden uzak tutulduğu açıktır. Uğur Yücel’in oğlu Can ise aynı şekilde ünlü olmayan çocuklardan bir tanesidir. Büyümüş ve delikanlı yaşa gelmiş olan Can, heüz ünlü değildir.

Kameralar Arkasında Büyüyen Ünlü Çocuklar

Ünlü olmayan ünlü çocukları listelerinde Yasemin Yalçın’da bulunuyor. Kızı Eda gözden uzakta büyümeye devam ediyor. Eylül ise bir zamanlar showları ile adından söz ettirmiş ancak yeteri kadar ünlü olamamıştır. Kayahan ile İpek Açar’ın kızlarını da aynı şekilde kameralar önünde görmek imkansız. Aslı Gönül adına sahip olan kızlarının ünlü olmadığı açıktır. Son olarak ise Feridun Düzağaç örnek verilebilir. Kızları Tuya Naz ünlü olmayan ünlü çocuklarından bir tanesidir.

admin

The author admin