close
aaa11 (50) (1)

Genetik ikiz gebelik genellikle ikiz bebek olmasında oldukça önemli. Eğer anne tarafında çoğul gebelik söz konusu ise bu genleri taşıyan kişilerinde ikiz bebek sahibi olması oldukça yüksek. Ayrıca bu konuda ırk faktörü de etkili. Kafkasya ve Afrika ırklarından gelen kadınların ikiz bebek sahibi olması daha yüksek bir orana sahip. Bunun yanı sıra kadınların %17’si 40 yaşlarında bebek sahibi olduklarında ikiz çocuk sahibi olabiliyor. İkiz bebek sahibi olan ünlü anneler bu duygunun tarifsiz olduğunu dile getiriyor. İşte ünlü isimler ve ikiz bebekleri;

Gülben Ergen

Mustafa Erdoğan ile olan evliliğinden 2007 senesinde Atlas dünyaya geldi. Daha sonra ise Gülben Ergen ikiz bebek sahibi oldu. Başarılı şarkıcı Gülben Ergen 7 aylık hamileyken Ares ve Güney isimli erkek ikiz bebek dünyaya getirdi.

Tuba Büyüküstün

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’de ikiz çocuk sahibi olan anneler arasında yer alıyor. Onur Saylak ile dünya evine giren oyuncu 2012 senesinde ikiz kızlarını kucağına aldı. Maya ve Toprak başarılı oyuncunun ikiz çocuklarının isimleri.

Wilma Elles

Kerem Göğüş ile evlenen Wilma Elles, 2015 senesinde ikiz bebek sahibi oldu. Oyuncu ABD’de doğum yaparak çocuklarını kucağına almanın mutluluğunu yaşadı. Bir kız ve bir erkek çocuk sahibi olan Wilma Elles oldukça mutlu.

Melike Güner

Doktorlar dizisi ile herkes tarafından tanınan Melike Güner, Ali Haydar Bozkurt ile süren evliliğinden ikiz çocuk sahibi oldu. Oyuncu Melike Güner’in ikizleri kız ve erkek.

Füsun Demirel

Ünlü isimler ve ikiz bebekleri arasında yer alan usta oyuncu Füsun Demirel 53 yaşında ikiz bebek sahibi oldu. Kariyer yapmaktan çocuk sahibi olmayı hep ertelediğini dile getiren başarılı oyuncu oldukça mutlu görünüyor.

Ayça Bingöl

Yönetmen Ali Altuğ ile evlenen ve Aylin, Leyla isimlerinde ikiz bebeklerin sahibi olan oyunculardan biri de Ayşe Bingöl.

Ebru Şancı

Ebru Şancı, futbolcu Alparslan Öztürk ile hayatını birleştirdi. İkiz bebek sahibi olan ünlü çift Mila ve Ceylin isimlerini verdikleri ikiz çocukları ile huzurlu bir hayat sürüyor.

admin

The author admin