close
aaa11 (93) (1)

Dünya çapında tanınmış olan futbolcuların özel hayatları da merak konusu. Örnek verecek olursak ünlü futbolcular ve çocukları ile alakalı olarak da anketlere yer verilmekte. Yine futbolcuların hayatını merak edenler bu listelere göz atıyor. Örneğin Mauricio Pinilla listelerde yerini alan ünlü futbolculardan bir tanesidir. Şili oyuncusu olan futbolcunun oğlu Mauricio ile paylaşımları bir hayli dikkat çekmiştir.

Leonardo Bonucci ise yine bu listelerde yerini almış durumda. Juventus takımında adından söz ettiren oyuncunun Lorenzo isimli bir oğlu bulunmakta. James Rodriguez ile kızı ile adından söz ettiren ünlü futbolculardan bir tanesidir. Kızı Salome ile sosyal medyadan fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Arkasından ünlü futbolcu Neymar bulunuyor. Oğlu David Lucca ile göz önünde olan oyuncular arasındadır.

Dünyaca Ünlü Futbolcular ve Çocukları 

Dünyada adından söz ettiren öncü isimlerden Cristiano Ronaldo karşınıza çıkacaktır. Oğlu ile fotoğraf paylaşımlarına devam eden Ronaldo, son olarak ikiz çocuklarına merhaba demiştir. Ronaldo’nun arkasından gelen bir diğer ünlü ismin ise Messi olduğunu belirtmek gerek. Arjantin Milli Takımı’nda forma giyen ismin iki oğlu bulunmakta. Thiago ile Mateo isimli oğulları ile paylaşımlarına devam ediyor.

Eski futbolculardan David Beckham’ı söylemesek olmaz. Artık hayatına aile babası olarak devam eden Beckham, tamı tamına 4 çocuğa sahiptir. Tüm çocukları ile bir hayli ilgili olmasından kaynaklı basında sürekli olarak adından söz ettirmekte. Yine adından söz ettiren eski Fenerbahçe futbolcusu Alex ile de karşı karşıya kalacaksınız. Uzun süre ülkemizde ikamet eden oyuncunun hem Antonia hem de Felipe isimli iki adet çocuğu bulunmakta.

Diğer Futbolcu Çocukları Listesi 

Ünlü futbolcular ve çocukları listesi saymakla bitmiyor. Örnek verecek olursak Sneijder’in de bu listede yerini alması söz konusudur. Galatasaray’da adından söz ettiren ünlü futbolcunun iki oğlu bulunuyor. Özellikle de küçük oğlu Xess Xava tarzı ile şimdiden ikon olmuş durumda. Arkasından yine ülkemizden popüler olan Haci’de geliyor. Buffon, Rüştü Rençber, Zlatan İbrahimoviç ise listede yerini alan diğer yıldız futbolcular ve babalar.

admin

The author admin