close
Ünlü Çocukları

Ünlü Çocuklarının İnstagram Hesapları

aaa11 (92) (1)

Ünlülerden ziyade çocuklarının paylaşımları ile adından söz ettiren oyuncu – şarkıcılar da mevcut. Hem güzellikleri hem de ikoncan tavırları ile dikkat çeken isimler bulunmakta. Ünlü çocuklarının İnstagram hesapları sayesinde isteyenler takipte kalabiliyor. Yapılan paylaşımları an be an takip etmeniz mümkün kılınmakta. Hem ülkemizden hem de dünya çapında örnekleri de mevcut durumda.

Son zamanlarda dikkat çeken isimlerden bir tanesi hiç kuşkusuz Demet Akalın. Sürekli olarak paylaşımlarda bulunan ünlü ismin, Hira isimli bir kızı bulunuyor. Yine kızına özel olarak da İnstagram hesabını açmıştır. Buradan paylaşımlarına devam eden Hira’nın binlerce takipçisi bulunmakta. Yine her fotoğrafına binlerce beğeninin geldiği de açıktır.

Dünya Çapında Ünlü Çocuklar

Ülkemizden ziyade dünya çapında popüler olan isimlerin çocukları dikkat çekiyor. Örnek verecek olursak Khloe Kardashian lüks yaşantısı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Aynı zamanda DJ Khaled ile Serena Williams isimli çocuklarının da hesapları mevcut durumda. Son doğan True Thompson için de hesap açarak yine dikkatleri üzerine çektiği de açıktır.

 

Amerikalı DJ VE Nicole Tuck çiftinin çocukları olan Asahd için de ayrı hesaplar mevcut. Sadece İnstagram değil bunun yanı sıra oğullarına özel Snapchat dahi açılmış durumda. Ülkemizde bir hayli dikkat çeken futbolculardan Sneijder için de aynı durum geçerlidir. En son oğlu için ayrı bir Instagram hesabı bulunmakta. Özellikle de moda ikonu olarak ifade edilen oğlunun güzelliği ön planda.

Hesabı Olmasada Ünlüler ve Çocukları

Kimi ünlü çocukları ayrı bir hesap açmak yerine kendi hesaplarından bolca paylaşım yapmaya devam ediyor. Ünlü çocuklarının Instagram hesapları dışında direk olarak ünlülerin takip edilmesi esas alınır. Bunların başında gelen isim ise Şeyma Ilıcalı olarak biliniyor. Kızı Melisa ile düzenli olarak paylaşım yapan ismin giyim tarzı ve yaşantısı ile göz önünde olduğu açıktır. Arkasından Ebru Şallı, Ece Erken ve Ivana Sert gibi isimlerin de yine çocukları ile yapmış olduğu paylaşımlar dikkat çekmekte.

admin

The author admin