close
Ünlü Çocukları

Ünlü Babaların Çocukları ile Birlikte Yaptıkları Paylaşımlar

aaa11 (87) (1)

Sosyal medya üzerinden ünlü babaların çocukları ile beraber yaptıkları paylaşımlar özellikle fanlarının büyük bir ilgisi ile takip ediliyor. Sıcak bakışmalar ve gülümsemeler ile dolu ünlü çocukları fotoğrafları beğenmemek mümkün değil.

Özgün

Ünlü şarkıcı Özgün, 2012 senesinde dünya evine girdi. 3 yıl sonunda ise Ediz adını verdikleri dünya tatlısı bebekleri dünyaya geldi. Topluma örnek olan harika bir baba. Çocuğu ile çektirdiği sevgi dolu pozları da oldukça beğeni topluyor.

Bülent Şakrak

Ceyda Düvenci ile beraber olan evliliğinden Okan Ali adında bir oğlan sahibi olan Bülent Şakrak, aynı zamanda Ceyda Düvenci’nin ilk evliliğinden olan Melisa’ya da harika bir babalık yaparak sevimli pozlarını takipçileri ile paylaşıyor.

Cem Yılmaz

2012 senesinde Ahu Yağtu ile dünya evine giren Cem Yılmaz’ın bir oğlu oldu. Şimdilerde 5 yaşında olan Kemal ile beraber Cem Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden çeşitli fotoğraflarını takipçileri ile paylaşıyor. Üstelik Kemal’in dansları oldukça popüler oldu.

Berkay Şahin

Berkay Şahin 2016 senesinde baba oldu. Kızına Arya ismini veren ünlü şarkıcı kızı ile beraber çekindiği farklı pozları takipçileri ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan ünlüler arasında. Ünlü babaların çocukları ile beraber yaptıkları paylaşımlar rekor kırıyor.

Emre Altuğ

2008 senesinde Çağla Şikel ile olan evliliği sonucunda Kuzey ve Uraz adını verdikleri iki oğlu dünyaya geldi. Ünlü çift 2015 senesinde evliliklerini sonlandırdı ancak her ikisi de çocuklarına olan düşkünlüğü ile rol model olacak cinsten davranıyor.

Şahan Gökbakar

Çocukları ile beraber geçirdiği eğlenceli zamanları sosyal medya üzerinden paylaşan ünlü isimlerden biri de Şahan Gökbakar. Selin Ortaçlı ile 2015 senesinde evlenen ünlü komedyen aynı sene içerisinde baba oldu. Deniz Efe isimli oğlunu kucağına alan ünlü isim geçtiğimiz yıllarda da kız babası olma duygusunu yaşadı.

Acun Ilıcalı

Bilindiği üzere Acun Ilıcalı 4 kız çocuk sahibi. Şeyma Subaşı ile olan evliliğinden Melisa adındaki kızı ile olan fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyor.

admin

The author admin