close
Ünlü Çocukları

Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

aaa11 (56) (1)

Çocuk dünyaya geldiği zaman anneye mi benziyor babaya mı konusu her zaman süregelen tartışmalardan biri olmuştur. Ünlüler ve çocukları incelediğimizde ise annelerine benzedikleri tartışmasız olan isimleri görmekteyiz. Birbirine çok benzeyen ünlü anneler ve çocukları ;

Şeyma Subaşı ve Melisa

Şeyma Subaşı sosyal medyayı oldukça aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında. Kızı Melisa ile yaptığı paylaşımlar incelendiğinde tartışmasız olarak kendisine benzediği açıkça görülüyor.

Defne Samyeli ve Deren Talu

Güzelliğini kızı Deren’e aktaran Defne Samyeli son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Ünlü sunucunun kızı Deren ile benzerliği takipçileri tarafından da dile getiriliyor.

Bergüzar Korel ve Hülya Darcan

Birbirine benzeyen ünlü anneler ve çocukları arasında ünlü oyuncular Bergüzar Koral ve annesi Hülya Darcan’da yer almakta.

Hira Kurt ve Demet Akalın

Hira Kurt için küçük bir Demet Akalın denilebilir. Bebekliğinden bu yana annesine olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

Melisa Ural ve Sibel Can

Hakan Ural ile olan evliliğinden Melisa’yı dünyaya getiren Sibel Can, kızının kendisine çok benzediğinin farkında. Melisa’nın babası ile hiçbir benzerliği yok.

Derya Baykal ve Derya Şensoy

Gerek göz rengi, renk ise saç uyumu ile Derya Baykal ve Derya Şensoy arasındaki benzerlik oldukça yüksek.

Pınar Aylin ve Maya Tokatlıoğlu

Yuvarlak yüz hatlarına sahip olan anne kız birbirinin tıpkısı. Bebekliğinden bu yana annesi ile olan benzerliği kimsenin dikkatinden kaçmıyor. Gözleri ve gülüşleri de bu benzerliği pekiştiren özellikler arasında.

Reese Witherspoon ve Ava Elizabeth Philippe

Aralarında neredeyse 24 yaş fark var. Ancak abla, kardeş gibi duruyorlar. Gözler, kaş yapısı, çene yapıları, saçları ve gülümsemeleri ile adeta ikiz kardeşleri aratmıyorlar. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda incelendiğinde ünlü annelerin çocukları ile oldukça benzer fiziksel özelliklere sahip olduğu açıkça görünmekte. Üstelik yaş ilerledikçe benzerlikler daha fazla artıyor. Birbirine oldukça benzeyen ünlü isimler ve onların ünlü çocukları çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden profillerine bakılarak incelenebilir.

admin

The author admin